Další oběť koronaviru! Nepojede se mistrovství světa v rychlobruslení |  TN.cz
Další oběť koronaviru! Nepojede se mistrovství světa v rychlobruslení | TN.cz

Fotografie „Rychlobruslení“ | Galerie Megapixel

MS v rychlobruslení 2021: kdy jede Martina Sáblíková? | iSport.cz

Rychlobruslařka Zdráhalová si zajela osobní rekord | Barrandov.tv

Rychlobruslení | Český olympijský tým

Sáblíková byla na pětce v Calgary pátá, vyhrála Schoutenová z Nizozemska -  Sport.cz
Sáblíková byla na pětce v Calgary pátá, vyhrála Schoutenová z Nizozemska - Sport.cz

Short track na ZOH 2022 v Pekingu ᐈ program ⛸️ výsledky | BetArena.cz

Koronavirus tvrdě dopadl na rychlobruslení. Sáblíková si na start dlouho  počká - Deník.cz
Koronavirus tvrdě dopadl na rychlobruslení. Sáblíková si na start dlouho počká - Deník.cz

Ruské medailové naděje jsou před ME v rychlobruslení v karanténě - Sport.cz

Rychlobruslení na ZOH v Pekingu 2022: informace, program a čeští sportovci

Den náborů - Sporty a kluby - Sportovní klub policie Kometa Brno

Světový pohár v rychlobruslení 2022/23: výsledky ❄️ | BetArena.cz

Rychlobruslení – Wikipedie

Obleva zmařila juniorský šampionát v rychlobruslení ve Žďáře nad Sázavou |  Vysočina
Obleva zmařila juniorský šampionát v rychlobruslení ve Žďáře nad Sázavou | Vysočina

Martin Kozak » sport & news photography » ME v rychlobruslení – short track

Rychlobruslení Žďár nad Sázavou - bruslařský oddíl juniorů TJ,  speedskating, inline
Rychlobruslení Žďár nad Sázavou - bruslařský oddíl juniorů TJ, speedskating, inline

Sáblíková už nemá titul nejmladší světové šampionky. Připravil jí o něj  osmnáctiletý Američan - Sport.cz
Sáblíková už nemá titul nejmladší světové šampionky. Připravil jí o něj osmnáctiletý Američan - Sport.cz

Český svaz rychlobruslení

Rychlobruslařka Sáblíková získala stříbrnou olympijskou medaili - Novinky

Short track – čtyřicítkou do ledové zatáčky | Sport v okolí - sportovní  akce a kluby
Short track – čtyřicítkou do ledové zatáčky | Sport v okolí - sportovní akce a kluby

Historie závodů v rychlobruslení: Jejich původ | Bauer CZ

Jiří Kyncl: Zemřel nestor rychlobruslení a vzor Sáblíkové – eXtra.cz

Rychlobruslení informace a výsledky | BetArena.cz

Rychlobruslení online kompletní informace ze světa sportu

KSB Hodonín | Klub sportovního bruslení z.s.

Sáblíková na MS v rychlobruslení: vzpomínky, nesnáze i soupeřka | iSport.cz

Rychlobruslení 2023 - závody, program, výsledky | iSport.cz

Další medaile z MS pro Sáblíkovou. Na pětikilometrové trati skončila třetí  – ČT sport – Česká televize
Další medaile z MS pro Sáblíkovou. Na pětikilometrové trati skončila třetí – ČT sport – Česká televize

Město Náchod - Zpravodajství -Sport

Rychlobruslení a short track - sportovní pořady - sledujte online - strana  3 z 3 | Česká televize
Rychlobruslení a short track - sportovní pořady - sledujte online - strana 3 z 3 | Česká televize

MS v rychlobruslení 2023 Heerenveen: program, výsledky ⛸️ | BetArena.cz

Rychlobruslařka Dřímalová: Cestování beru, ale chce to ovál doma -  Břeclavský deník
Rychlobruslařka Dřímalová: Cestování beru, ale chce to ovál doma - Břeclavský deník

Emblém barevný EM460 rychlobruslení | e-shop Garko.cz

Mistrovství světa v rychlobruslení startuje. Sáblíková zaútočí na medaili v  závodě na 3000 metrů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Mistrovství světa v rychlobruslení startuje. Sáblíková zaútočí na medaili v závodě na 3000 metrů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sportovní listy | Short track – jedna z disciplín rychlobruslení | Další  sporty
Sportovní listy | Short track – jedna z disciplín rychlobruslení | Další sporty

Rychlobruslení Žďár nad Sázavou - bruslařský klub, speedskating, inline

Fenomén a úkaz Sáblíková. Podobná éra se už nebude opakovat, říká šéf svazu  - Seznam Zprávy
Fenomén a úkaz Sáblíková. Podobná éra se už nebude opakovat, říká šéf svazu - Seznam Zprávy

Skvělá Sáblíková! Na ME ve víceboji zaválela na „pětce“ a slaví bronz |  iSport.cz
Skvělá Sáblíková! Na ME ve víceboji zaválela na „pětce“ a slaví bronz | iSport.cz

Sáblíková se do Světového poháru vrátila 2. místem v Tomaszówě. Od  vítězství jí dělilo osm setin | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková se do Světového poháru vrátila 2. místem v Tomaszówě. Od vítězství jí dělilo osm setin | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Karolína Erbanová – Wikipedie

Rychlobruslení ztratí po olympiádě v Soči hlavního sponzora | Ostatní  sporty | Lidovky.cz
Rychlobruslení ztratí po olympiádě v Soči hlavního sponzora | Ostatní sporty | Lidovky.cz

ME v rychlobruslení: Sáblíková dojela třetí, Erbanová v cíli upadla |  Ostatní sporty | Lidovky.cz
ME v rychlobruslení: Sáblíková dojela třetí, Erbanová v cíli upadla | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Jak Martina Sáblíková posunula historii rychlobruslení o tři minuty a 44  medailí — Forbes
Jak Martina Sáblíková posunula historii rychlobruslení o tři minuty a 44 medailí — Forbes

SPORT INVEST on X: "MS v rychlobruslení v Heerenveenu je minulostí. V  posledním závodě na 5000 metrů dojela Martina Sáblíková na pátém místě.  https://t.co/geoLZr4B8J" / X
SPORT INVEST on X: "MS v rychlobruslení v Heerenveenu je minulostí. V posledním závodě na 5000 metrů dojela Martina Sáblíková na pátém místě. https://t.co/geoLZr4B8J" / X

Mistrovství Evropy v rychlobruslení na krátké dráze – Kudy z nudy

Kolečkové brusle na rychlobruslení Ukan Speeder - Hockeyland

Rychlobruslařka Zdráhalová byla v závodě na 1500 metrů v Norsku patnáctá -  iDNES.cz
Rychlobruslařka Zdráhalová byla v závodě na 1500 metrů v Norsku patnáctá - iDNES.cz

Rychlobruslení: Jihokorejský kouč zneužíval své svěřenkyně - CNN Prima NEWS